Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Вирівнювання підлоги
Компанія «Інтеб» займається вирівнюванням підлоги цементно-піщаною сумішшю. Для роботи використовують сучасне обладнання та високоякісні матеріали. При цьому бригада майстрів працює в дві - три зміни, якщо необхідно виконати великий обсяг роботи у найкоротший термін.

Якість робіт у Києві

Щоб якісно виконати вирівнювання підлоги, потрібно не тільки максимально точно провести заміри, але й правильно підготувати поверхню до проведення роботи. Фахівці компанії «Інтеб» використовують сучасне обладнання і виробляють технічно правильну підготовку поверхні для вирівнювання підлоги. Наші фахівці якісно і в обговорені терміни виконають роботу з вирівнювання підлоги, незалежно від метражу й рівня складності. Вибір матеріалу безпосередньо залежить від необхідної товщини та технічних вимог майбутньої основи.

Цементно-піщана стяжка підлоги

Якщо передбачувана товщина стяжки для вирівнювання підлоги більше 20 мм, то доцільніше й економніше буде використовувати цементно-піщаний розчин. Цементно-піщана стяжка підлоги є універсальною, оскільки підходить для подальшого застосування практично будь-якого типу покриття для підлоги: керамічна або керамогранітна плитка, паркетна дошка, ламінат, лінолеум і так до нескінченності. При правильному вирівнюванні поверхні не потрібне додаткове вирівнювання підлоги самонівелюючими сумішами. Якість такого типу стяжки підлоги залежить від якості застосовуваних матеріалів, а також належного функціонування майстрів, адже роботи проводяться комбінованим способом: суміш замішується в спеціальних міксерах або в бетономішалці (залежить від обсягу робіт), а ось безпосереднє вирівнювання проводиться вручну по заздалегідь приготовленим маяках досвідченими майстрами. Як наслідок, якісна цементно-піщана стяжка підлоги дає вам ідеально рівну і міцну поверхню. Під стяжкою можна заховати різні інженерні комунікації, наприклад: магістралі системи опалення, електричні та сигнальні кабелі. Цементно-піщана стяжка перевірена часом і ніколи не підводила, особливо радує вартість витратних матеріалів.

Отримуйте нові статті першими

Машинне вирівнювання підлоги

Ми поважаємо Вас, цінуємо Ваш і наш час.
Машинне вирівнювання підлоги самонівелюючими сумішами доцільно застосовувати в тих випадках, якщо потрібна товщина шару, що наноситься від 3 мм до 20 мм. Що нам дає цей спосіб? Висока якість і продуктивність, бригада за зміну вирівнює площу від 200 м.кв. Перевага використання машинки PFT G-4 в тому, що суміш готується автоматично - це зводить усадку, яка заливається сумішю, до мінімуму. Швидке висихання самонівелюючих сумішей дозволяє нам приступити до подальших робіт і безпосередньої експлуатації приміщення набагато раніше, ніж при використанні інших сумішей, що вирівнюють. Фахівці компанії «Інтеб Буд» для виставлення маяків використовують лазерний рівень (BOSCH GLL 3-80 P). У комплексі це дозволяє отримати ідеально-рівну поверхню. Після нанесення самонівелюючаих сумішей не потрібна додаткова обробка підлоги. Після проведення робіт і повного висихання - підлога готова до експлуатації або до укладання фінішного підлогового покриття.
- Машинне вирівнювання підлоги самонівелюючими сумішами. Вартість робіт становить від 40 грн. за 1 м.кв.
- Вирівнювання підлоги в ручну по маяках цементно піщаним розчином. Вартість роботи становить від 55 грн. за 1 м.кв.