Дизайн-проект ЖК Cardinal 71,7м2

МістоКиїв

Тип будівліНовобудова

Метраж71,7м2

Кімнати2

Команда26 чоловік

Час проекту в роботі65 робочих днів

Завантажте безкоштовний PDF – файл

5 нових гарячих трендів дизайну 2020 року

Поради які допоможуть вам зробити правильний вибір і дадуть щось більше …

Дизайн-проект жк сardinal 71,7м2: Inteb bud

Деякі еллементи даного проекту були запозичені з інших наших успішних робіт на прохання замовника. Ремонт був виконаний в строк за 65 робочих днів.

Житловий комплекс Кардинал знаходиться в Печерському районі біля метро Печерська. Наша компанія займається всіма видами ремонту для будь-яких типів приміщень, однак по-перш основним нашим спеціалізацією є і буде ремонт квартир під ключ. Виконуємо ремонт не тільки в новобудовах, але у вторинному житло. 

Компанія Inteb Bud надає ремонти квартир під ключ з напрацювань професійних дизайнерів. Наша основна задача – заощадити час замовника і надати результат. Клієнт бере активну участь тільки на етапі розробки проекту і узгодження кошторису. Всі подальші питання, пов’язані з ремонтними та оздоблювальними роботами, вирішують майстри. При виконанні роботи на об’єкті, власник отримує комплексну повноцінну інформацію про події, що відбуваються в своїй квартирі: на якому етапі зараз знаходиться ремонт, які процеси відбуваються і т.д.

Ми знаємо що ви мрієте жити в квартирі своєї мрії з ідеальним дизайном який підходить саме ВАМ, де ви зможете випивати кухлик ароматної кави з відчуттям насолоди від естетики рідного приміщення де ви знаходитеся і викликати захоплення у друзів що будуть у вас гостювати. 

Все, що для цього потрібно – чудовий дизайн-проект і ремонт. Після виконання 100+ проектів за 10 років ми знаємо що це означає на практиці. Лише ви вирішуєте, довіриться чи професіоналам своєї справи, коли час прийде. Через 2-3 місяці ви зможете заселитися в квартиру з ремонтом своєї мрії, і почати отримувати задоволення від проживання в ній. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *