Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Гарантія на роботи до 5 років
Будівництво за 50 робочих днів
Все офіційно
Акції в кожному дизайнерському проекті
До 35 осіб
працює одночасно
10 років досвіду роботи
Будівництво будинків
Будівництво будинків - це прекрасне рішення для тих, кому б хотілося жити в оточенні природи і своєї гармонійної атмосфери. Будинок повинен бути комфортним, затишним і теплим. Як правило, будівництво приватних будинків має на увазі реалізацію індивідуальних проектів, на розробку яких може знадобитися тривалий час і ретельне планування. Побудувати будинок сьогодні можна в будь-яких архітектурних формах і дизайнерських оформленнях, а присадибна територія перетворюється в казку за допомогою ландшафтного дизайну і оригінального освітлення.

Будівництво будинків під ключ

Будівництво будинків під ключ - це раціональний вибір. Мало хто наважується здійснювати будівництво будинку самостійно, адже для цього потрібні досвід і знання. Тому більшість з нас довіряє цю відповідальну роботу компанії-підряднику. Насправді, спостерігати за тим, як на Ваших очах з'являється будинок - це певний стан душі, коли вас переповнюють емоції: хвилювання, внутрішній підйом й ідеї того, як облаштувати будинок найбільш гармонійно. Для того, щоб позитивний настрій не змінився на негативний, потрібно дуже серйозно підійти до вибору підрядника, бо помилки недобросовісних виконавців переростають не тільки в головний біль, але в додаткові тимчасові і матеріальні витрати на будівництво будинку.

Будівництво будинків Київ

Будівництво будинків Київ актуально як за містом, так і в межах міста. Компанія INTEB BUD здійснює будівництво будинків, реалізуючи Ваш проект комплексно. Тобто, наші фахівці проводять грамотну підготовку земельної ділянки. З архітектором Ви детально обумовлюєте всі найменші нюанси і тонкощі майбутнього будівництва, а наші дизайнери допоможуть вам з оформленням інтер'єру і екстер'єру. Коли проект готовий, Ви маєте повне уявлення про поточні та майбутні бюджети, які потрібні на будівництво будинку. Ми ретельно виконуємо роботи з будівництва будинків, скрупульозно дотримуючись проекту.

Будівництво приватних будинків

Будівництво приватних будинків характеризується одним з важливих етапів - це питання наявності необхідної будівельної техніки. Нерідко в зв'язку з її відсутністю Вам доводиться шукати ще одного підрядника під будівництво будинку, і робочий процес скоординувати досить важко. Наша компанія надає свою будівельну техніку під будівництво будинків - таким чином, всі види будівельних робіт виконуються нашими окремими підрозділами.
Отримайте більше інформації на E-mail

Будівництво заміських будинків

Будівництво заміських будинків ми здійснюємо, застосовуючи будівельні та оздоблювальні матеріали, якість яких давно перевірена досвідом і часом. Також ми здійснюємо будівництво будинків за традиційними і сучасними технологіями. Наприклад, ми можемо побудувати будинок з цегли - вже багато років такі будинки називають «фортецями», і це дійсно так, оскільки будівництво з цегли має безсумнівно позитивну репутацію. Крім традиційного будівництва, не менше актуальні сьогодні будинки моноліт.

Будівництво заміських будинків за технологією монолітного будівництва дозволяє зводити будинки будь-яких архітектурних форм і конфігурацій, а середній термін служби їх становить до 120 років. Крім того, такі будинки значно легше побудувати, ніж кам'яні, що в свою чергу дає менше навантаження на фундамент. Відзначимо також, що будівництво будинків, в якому застосовується керамблок, газоблок та інші сучасні матеріали, - правильно застосувуючи технології, дозволяє побудувати будинок, який буде довговічним і комфортним.
Увага! Фактична вартість ремонтних робіт може не відповідати зазначеним цінами на сайті. Для точного прорахунку залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Будівництво будинків в Києві та Області

Будівництво будинків Київ здійснюється в чітко обумовлені терміни. Якщо для Вас важливо, щоб будинок був побудований як можна швидше, то потрібно вибрати ту технологію будівництва, яка дозволяє побудувати будинок швидко і при цьому дотриматися всіх вимог щодо його майбутньої експлуатації. До того ж, за необхідності ми організуємо будівництво будинку Київ і роботу майстрів під найбільш оперативний результат.

Вартість будівництва будинку обумовлена багатьма факторами. Зокрема, відзначимо, що вартість будівництва будинку буде залежати від обсягу робіт, будівельних матеріалів і багатьох інших деталей проекту.

Крім безпосередньо будівництва, ми також здійснюємо зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи, малярні роботи та оформлення інтер'єру. Відзначимо, що зовнішня обробка будинку може бути виконана в оригінальних дизайнерських рішеннях, з якими вам допоможуть визначитися наші професіонали. Один з найбільш приємних і творчих моментів - це облаштування присадибної території за допомогою техніки ландшафтного дизайну.