Шовні і безшовні натяжні стелі

потолок

Шовні і безшовні натяжні стелі відрізняються за типом полотна, яке закріплюється в профілі. Традиційно, це — ПВХ плівка або спеціальна тканина, яку просочують полімерами, — з певною шириною полотна. Саме від того, якою буде ширина полотна, і залежить наявність або відсутність шва — тобто будуть шовні натяжні стелі або безшовні. 


Як правило, якісні ПВХ плівки характеризуються невеликою шириною полотна. Наприклад: плівки Французького виробника Alkor Draka мають ширину 150 см, Німецького виробництва Lackfolie, Matfoile мають ширину 180 см, максимальна досягається ширина при монтажі німецької плівки 250 см, Бельгійська ПВХ плівка виробляється в Китаї, максимальна ширина полотна 320 см. 


Можливо змонтувати на ширину до 350 см, ПВХ плівки китайського виробництва мають ширину 500 см. Таким чином, якщо монтаж натяжних стель виконаний із застосуванням якісної плівки, то вийдуть шовні натяжні стелі.

Шовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі

Шовні натяжні стелі виготовляються методом заводського зварювання окремих смуг ПВХ плівки при необхідній кількості. Кількість швів залежить від площі приміщення і зводиться до мінімуму. Щоб провести монтаж шовних натяжних стель, стелю нагрівають в межах 70 С-90 С. 

Відзначимо, що якщо плівка для натяжних стель на поверхні має зображення (фотодрук, аерографія), то нагрів можливий максимум до 60 С, щоб не деформувати лакове покриття зображення. Для нагріву полотна застосовується газова гармата. Розміщення шва може бути з центруванням (по центру поверхні стелі + 10% до вартості виробу) або без неї. 

Вибираючи шовні натяжні стелі, може виникнути питання про те, яка поверхня краще: матова або глянсова. Існує припущення, що шовні натяжні стелі краще вибирати тільки матові, оскільки на них менш помітний шов. 

Але ми, в свою чергу відзначимо, що використання якісних плівок з глянцевою поверхнею дозволяє Вам не обмежувати свої смаки і ідеї, оскільки на хорошій глянцевій плівці шва також не буде видно. Компанія INTEB BUD виконує монтаж шовних натяжних стель по гарпунній системі кріплення.

безшовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі, як нескладно здогадатися, припускають відсутність шва. У стандартних приміщеннях шириною до 350 см застосовується пвх плівка для натяжних стель, щоб змонтувати безшовні глянцеві натяжні стелі. В даному випадку доцільно брати ПВХ полотна Бельгійського виробника. Якщо ширина приміщення ширше 350 см, застосовується текстиль Китайського виробника, ширина якого в рулоні може становити і до 500 см.

Безшовні натяжні тканинні стелі виконуються з матеріалу, який являє собою дуже міцну ПВХ плівку або спеціальну тканину. З обох сторін вона просякнута полімерними речовинами. Установка натяжних стель такого типу відрізняється оригінальним дизайнерським ефектом: поверхня цього матеріалу з одного боку напівглянцева, а з іншого шовковисто-матова. 

Особливо, дуже ефектно виглядають безшовні натяжні матові стелі з шовковисто-матовою поверхнею. Додамо, якщо через якийсь час Вам захочеться змінити інтер’єр кімнати, шовковисто-матову сторону стелі з такого матеріалу можна покрити акриловою фарбою, а також нанести зображення. 

Безшовні натяжні тканинні стелі припускають застосування тканини, яка відрізняється високою механічною міцністю, а також вона стійка до впливу негативних температур і перепадів температурного режиму. Компанія Inteb Bud виконує монтаж безшовних натяжних стель по гарпунній системі кріплення.


шовні і безшовні стелі в чому різниця

Шовні і безшовні натяжні стелі, насправді не мають таких відмінностей, які б дозволили сказати, що один варіант в чомусь кращий за інший. Натяжні шовні і безшовні стелі небагато чим відрізняються.

Різниця між ними полягає лише в країні виробника і технологічних аспектах: наявність або відсутність шва, а також монтаж з різною температурою нагріву.

особливості шовних і безшовних натяжниї стель: а тепер - про міфи

Особливості шовних і безшовних натяжних стель можуть бути спірними. Існує дивне припущення, що шовні натяжні стелі відрізняються більш високою вологостійкістю в порівнянні з тканинними. Оскільки у других нібито є пори або якась інша незрозуміла структура, яка пропускає воду. Це — міф. Двостороннє просочення полімерами перетворює тканинну основу практично в таку ж плівку, яка не може пропускати воду. Тому, як шовні (ПВХ плівка), так і безшовні натяжні стелі (текстиль) є однаково вологостійкі.

безшовні натяжні стелі київ

Безшовні натяжні стелі в Києві, як і натяжні стелі шовного типу — це одне з головних напрямків нашої компанії. Шовні натяжні стелі ціни: Французького виробника Alkor Daraka до 10 м.кв. 265 грн. м.кв. плюс транспортні витрати 500 грн .; — до 20 м.кв. 265 грн. м.кв. плюс транспортні витрати 250 грн .; — від 20 м.кв. 245 грн. м.кв. транспортні витрати включені; — якщо обсяг замовлення більше 80 м. Кв. — ціна договірна.
  • Німецького виробника Lackfolie, Matfoile до 10 м.кв. 235 грн. м.кв. плюс транспортні витрати 500 грн .; — до 20 м.кв. 235 грн. м.кв. плюс транспортні витрати 250 грн .; — від 20 м.кв. 215 грн. м.кв. транспортні витрати включені; — якщо обсяг замовлення більше 80 м. Кв. — ціна договірна.
  • Бельгійського, Китайського виробника до 10 м.кв. 205 грн. м.кв. плюс транспортні витрати 500 грн .; — до 20 м.кв. 205 грн. м.кв. плюс транспортні витрати 250 грн .; — від 20 м.кв. 185 грн. м.кв. транспортні витрати включені; — якщо обсяг замовлення більше 80 м. Кв. — ціна договірна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.