Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами

Ремонт квартир

Індивідуальні
знижки
Задіяно понад 12 осіб
Ремонт за 50 рабочих днів
Підписуємо договір
Гарантія 1 рік роботи
Десятирічний досвід
Ремонт квартир з компанією «Інтеб Буд» - це легко і просто. Сучасні матеріали і європейські технології дозволяють перетворити Вашу квартиру швидко, не обмежуючи ваших смаків і дизайнерських ідей. Як відомо, ремонт квартир традиційно може бути капітальним або косметичним. У першому випадку мається на увазі комплексна зміна інтер'єру, планування квартири і комунікацій. У другому випадку - виконуються окремі види ремонтних робіт по необхідності або ж за настроєм - коли хочеться оновити обстановку.

Ремонт квартир: точність і надійність

Ми здійснюємо ремонт квартир професійно, підходячи до кожного виду робіт скрупульозно. Види ремонту квартир існують різні: буде ремонт в квартирі масштабним або не дуже, попередньо складається дизайн-проект і план проведення ремонтних робіт, в яких ми узгодимо з Вами вартість роботи і матеріалів, а також враховуємо всі нюанси і Ваші побажання. Таким чином, у нас не буває ситуацій, коли вже після закінчення ремонту спливають незрозумілі цифри або прорахунки. Ми в точності слідуємо заздалегідь обумовленому проекту і реалізуємо його у вигляді відмінної якості, довговічності та сучасного дизайну. Таким чином, ремонт квартири не лякає, а радує.

Комплексний ремонт квартир

У комплексний ремонт квартир входить: машинна штукатурка стін, вирівнювання підлог, вирівнювання стель або монтаж натяжних стель, гіпсокартонні роботи, комплекс малярних робіт, сантехнічні роботи, заміна або додавання електроточок, заміна дверей. Реалізуючи проекти такого типу, як комплексний ремонт квартири, наші майстри працюють з якісними європейськими матеріалами і застосовують сучасне обладнання, яке дозволяє виконати роботу якісно і швидко.

Вирівнювання стін ми виконуємо механізованим методом, в точності дотримуючись технології KNAUF, а також застосовуючи відповідні гіпсові суміші, грунтовки та обладнання цього виробника. Діапазон малярських робіт і робіт по фінішної обробки поверхонь практично необмежений: Ви можете вибрати якісні шпалери, декоративну штукатурку або ж художній розпис будь-яких розмірів, яку виконають наші художники, не використовуючи при цьому трафаретів й інших шаблонів. Також ми виконуємо монтаж натяжних стель різної конструкції і в різних дизайнерських виконаннях. Ремонт квартири може стосуватися певних сегментів, або ж бути комплексним - на ваш розсуд.

Косметичний ремонт квартир

Косметичний ремонт квартир включає заміну настінного, підлогового покриття, в разі потреби підтяжку стін фінішними шпаклівками, фарбування стель, заміну або монтаж натяжних стель, дизайн натяжних стель, заміну плитки в санвузлах, при необхідності заміну ванною, унітазу, раковини, електро фурнітури, вхідних і міжкімнатних дверей. Такий ремонт квартири триває від одного тижня до місяця - все залежить від плану намічених робіт і кількості меблів у квартирі.
Отримуйте більше інформації на E-mail

Ремонт квартир Київ

Ремонт квартир Київ може бути реалізований в абсолютно різних дизайнерських концепціях. Для їх створення потрібні Ваша фантазія і незвичайні ідеї, а нерідко - і поради по ремонту квартир від досвідчених дизайнерів. Також для того щоб виконати нестандартний ремонт квартир в Києві, може знадобитися і участь архітектора - особливо, при капітальному ремонті з повноцінним переплануванням.

Якщо у вас немає свого архітектора, дизайнера - ми надамо Вам своїх фахівців, які допоможуть реалізувати ремонт квартири Київ відповідно до Ваших ідей. Наші архітектори, дизайнери проконсультують Вас з усіх питань, в тому числі щодо ексклюзивних оздоблювальних матеріалів. Ви можете замовити у нас дизайн проект з візуалізацією і подальшим супроводом.

Ми працюємо з проектами будь-якої складності, дотримуючись при цьому обумовлених термінів і високої якісті. Ми працюємо тільки з перевіреними матеріалами, надійними технологіями і сучасним обладнанням, що дозволяють нашим майстрам здійснити комплексний ремонт квартири будь-якої складності. Якщо наші майстри в чомусь не впевнені, то на об'єкт, залежно від випадку, виїжджає наш технолог або технолог компанії KNAUF - залежить від роду виконуваних робіт.

На виконані роботи ми даємо гарантію від 2 до 5 років, а на деякі будівельні матеріали (двері, фурнітуру, ПВХ полотно для натяжних стель) - гарантію виробника.

Ремонт квартир ціни

It is necessary to choose a visual aid that is appropriate for the material and audience.
Компанія «Інтеб Буд» здійснює ремонт квартир, ціни на який варіюються в залежності від складності проекту, дизайнерського оформлення і обсягу робіт, тому вартість ремонту квартир обумовлена низкою факторів. Вирішивши працювати з нашою компанією в якості підрядника, Ви залишитеся задоволені зробленим вибором. Ми поважаємо Вас, цінуємо Ваш і наш час.

  • Ремонт квартир ціни - класу Стандарт, без демонтажних робіт - тільки роботи: від 1000 грн. м.кв.
  • Ремонт квартир ціни - класу Стандарт, з демонтажними роботами - тільки роботи: від 1250 грн. м.кв.
  • Ремонт квартир ціни - класу Еліт, за індивідуальним дизайнерським проектом - тільки роботи: від 1800 грн. м.кв.
  • Ціни - косметичний, без демонтажних робіт - тільки роботи: від 800 грн. м.кв.