Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами

Ремонт будинків

Індивідуальні
знижки
Задіяно понад 12 осіб
Ремонт за 50 рабочих днів
Підписуємо договір
Гарантія 1 рік роботи
Десятирічний досвід
Ремонт будинків - це процес більш складний, ніж ремонтні роботи в квартирі. Це стосується навіть так званого "косметичного" ремонту. Ремонт і обслуговування будинків можна виконати і своїми руками, але при цьому все одно потрібно володіти спеціальними знаннями і досвідом. Особливо для дерев'яних будинків актуальним є питання просочення деревини антисептиками та іншими захисними складами, а також не менш складним є ремонт фундаменту будинку.

Всі ці роботи потрібно вміти робити правильно, інакше результат може не дати очікуваного ефекту. Для оздоблення фасаду вам будуть потрібні пристосування для роботи на висоті, можливо і новий дизайн-проект або ексклюзивні оздоблювальні матеріали. Виконання внутрішніх опоряджувальних робіт також вимагає досвіду і знань по застосуванню різних сумішей, включаючи грамотну підготовку основ.

Капітальний ремонт будинків

Капітальний ремонт будинків - одне з найбільш об'ємних і складних ремонтних заходів. Ми виконуємо ремонт будинків як комплексно, так і окремі види робіт, які проводяться планово - наприклад, ремонт і обробка. Капітальний ремонт будинків включає цілий ряд заходів, як всередині, так і зовні. Це і зовнішні, і внутрішні оздоблювальні роботи, ремонт покрівлі або фарбування фасаду, часткова заміна або повна установка нових інженерних комунікацій, заміна або ремонт підлогового покриття, обробка стін, декоративні малярні роботи, заміна дверей, вікон та ін. Як правило, такі проекти супроводжуються часткової або повної зміною дизайну інтер'єру.

Доцільно виконувати комплексний капітальний ремонт будинків під ключ. Такі роботи можуть включати додатково і будівництво, і перепланування, і масу інших об'ємних робіт. Наші майстри можуть працювати позмінно, якщо потрібно виконати ремонт будинків якомога швидше. Ми застосовуємо сучасне обладнання і технології, також матеріали високої якості, репутація яких перевірена досвідом і часом. Це дозволяє нам дати відмінний результат у вигляді високої якості внутрішньої і зовнішньої обробки.

Ремонт приватного будинку

У комплексний ремонт квартир входить: машинна штукатурка стін, вирівнювання підлоги, вирівнювання стель або монтаж натяжних стель, гіпсокартонні роботи, комплекс малярних робіт, сантехнічні роботи, заміна або додавання електро точок, заміна дверей. Реалізуючи проекти такого типу, як комплексний ремонт квартири, наші майстри працюють з якісними європейськими матеріалами і застосовують сучасне обладнання, яке дозволяє виконати роботу якісно і швидко.

Вирівнювання стін ми виконуємо механізованим методом, в точності дотримуючись технологіюї KNAUF, а також застосовуючи відповідні гіпсові суміші, грунтовки та обладнання цього виробника. Діапазон малярських робіт і робіт по фінішної обробки поверхонь практично необмежений: Ви можете вибрати якісні шпалери, декоративну штукатурку або ж художній розпис будь-яких розмірів, яку виконають наші художники, не використовуючи при цьому трафаретів і інших шаблонів. Також ми виконуємо монтаж натяжних стель різної конструкції і в різних дизайнерських виконаннях. Ремонт квартири може стосуватися певних сегментів, або ж бути комплексним - на ваш розсуд.

Ремонт старого будинку

Ремонт старого будинку при грамотному виконанні роботи може на довгі роки продовжити експлуатацію будівлі. Якщо потрібна повна реконструкція будинку, то крім необхідних будівельних матеріалів, ми також надаємо свою спецтехніку, щоб виконати ремонт і обслуговування будинків. Наприклад, ремонт фундаменту будинку може бути виконаний із застосуванням спеціального обладнання, до того ж і види фундаментів бувають різні. А по закінченню робіт, наша філія "Мир Прибирання" організовує прибирання і вивезення будівельного сміття. Таким чином, Вам не потрібно шукати іншу компанію з організації транспорту. Ми, в свою чергу, можемо спланувати всі ремонтно-будівельні заходи, знівелювавши зайві часові та фінансові витрати на ремонт старого будинку.
Отримуйте більше інформації на E-mail

Ремонт будинків Київ

Ремонт будинків Київ ми виконуємо грамотно і надійно. Кожним видом робіт, в які входять ремонт і обробка, займається окрема бригада майстрів, які є професіоналами у конкретному секторі. Наші майстри вміють працювати з дизайнерськими проектами будь-якої складності. Ми працюємо з матеріалами високої якості, які перевірені досвідом і часом.

Якщо ви хочете зберегти колишній дизайн, але при цьому потрібно освіжити Ваш будинок - ми зуміємо дати йому "нове дихання", а якщо прийшов час кардинальних змін - то ми втілимо будь-які ваші ідеї та побажання.
Увага! Фактична вартість ремонтних робіт може не відповідати зазначеним цінами на сайті. Для точного прорахунку залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами.