Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Кімнати
Метраж
Об'єкт зданий 25.06.2013
Тип будівлі
Місто

Ремонт будинку

6
48 людей
Приватний будинок
Пуща-Водица
Пуща-Водица 2
605
Команда
Ремонт будинку «під ключ» в Києві за індивідуальними проектами якісно і швидко робить компанія INTEB BUD.

Дизайн інтер'єру приватного будинку в Пущі-Водиці створений в класичному стилі. Всі меблі компанія INTEB BUD моделювала і виробляла самостійно, всі деталі інтер'єру, аж до побутових дрібниць - робота нашої компанії.

Отже, індивідуальний дизайн будинку «під ключ»:

Весь інтер'єр будинку виконаний в класичному стилі. Вітальня із зоною відпочинку, обідньою зоною і масивними меблями сприяє відпочинку всією сім'єю. Камін, розташований у вітальні в холодні вечори створює атмосферу сімейного затишку. Дерев'яні балки на стелі, масивна залізна камінна решітка, вбудована шафа з великим годинником, який підкреслює незвичайну форму шафи - все це робить вітальню особливим місцем в будинку. Сучасна техніка виглядає органічно, підкреслюючи яскраві штрихи класичного дизайну.

Кабінет, що підтримує загальну стилістику будинку, має як функціональні характеристики, так і естетичні. Біле масивне крісло, грунтовний і функціональний стіл у арочного вікна, поєднання темного дерева і білих стін - все це налаштовує на робочий лад, дає можливість працювати, не відволікаючись на зайві деталі.

Спальня на другому поверсі будинку виконана в світлих тонах, а декор і меблювання підкреслюють і м'якість, і тонкість основних елементів.Незважаючи на масивність ліжка, драпірування над нею надає легкості приміщенню, а гнуті лінії стільця і прикроватного пуфа - навіть грайливість і тонкий флірт.

Особливу увагу варто приділити сходам, виготовлених з масиву дуба, з різьбленими деталями перил, які додають витонченості всій споруді.
'
Легкість спальні на перший погляд не відповідає загальній картині будинку, але, придивившись, можна побачити її яскраву індивідуальність, тонкі лінії, цікаві орнаменти в оформленні, які лише підкреслюють грунтовність і класику решти простору будинку.

У цьому будинку не забувають про відпочинок, про що свідчить велика кімната з більярдом і басейном. Більярд, встановлений в окремому приміщенні, з масивними кріслами в зоні відпочинку, в якій все налаштовує на те, щоб відпочити сім'єю або з друзями, різнообразив час активним відпочинком. Цьому сприяє і басейн, оформлення якого нагадує океан в спокійну погоду. Тонка мозаїчна робота, вигнуті лінії, всі відтінки синього створюють враження повного занурення в стихію води.

Створюючи проект будівництва будинку або дизайн інтер'єру, наша компанія дає гарантію на свою роботу, розуміючи, як важливо нашим клієнтам жити не просто в красивому будинку, але і зробленим за стандартами найвищої якості.