Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Кімнати
Метраж
Об'єкт зданий 03.10.2017
Тип будівлі
Місто

Ремонт квартири

3
19 людей
Новобудова
Київ
Шулявська
91
Команда
Ремонт квартир і будинків в Києві від компанії INTEB BUD - це якісне і стильне перетворення приміщення за індивідуальними проектами.

Ремонт трикімнатної квартири для молодої сім'ї був виконаний за 60 робочих днів. Основна ідея даного ремонту полягала в тому, щоб створити ідеальний простір для двох активних людей, які будуть жити в цій квартирі.

Стиль інтер'єру, обраний для цього проекту, поєднує в собі два напрямки - лофт і неокласика.

Натуральність, функціональність і лаконічність - основні напрямки, за якими працювали дизайнери.

Кухня в цій квартирі відрізняється простотою дизайну в спокійних тонах, з лаконічними меблями без зайвих деталей. Незважаючи на деяку аскетичність інтер'єру, кімната наповнена вбудованою необхідною для життя технікою, має цікаву деталь у вигляді чорної мийки для посуду, із резонуючим світлим наповненням іншого простору.

Вітальня відокремлена від простору кухні напівстіною, яка оформлена в класичному лофт - з грубою текстурою цегляної кладки. Цікавою деталлю вітальні є світильники, в яких об'єднується жорсткість заліза і легкість приглушеного світла. Завдяки такому несподіваному поєднанню створюється враження ажурності, легкості. Встановлений у вітальні камін додає ноти домашнього затишку в атмосферу кімнати. Біля нього можна посидіти холодними вечорами, загорнувшись в теплий плед і насолодитися грою полум'я.

Передпокій оформлена в стриманих тонах з переважанням білого. Практичне велике дзеркало, м'який пуф при вході і вільний простір без зайвих стін з вітальні дають відчуття відкритих горизонтів, візуально розширюючи квартиру.

Спальня підтримує атмосферу стриманості і лаконічності, оформлена в холодних тонах білого і сірого. Але рослинний мотив в дизайні стіни розбавляє цю стриманість, завдяки як оригінальній текстурі, так і м'якості ліній самого малюнка.

Ванна оформлена в більш м'яких відтінках, з максимально функціональним наповненням - вбудовані шафи і захована в ніші техніка не захаращують кімнату, а ніша над ванною візуально розширює приміщення, створюючи додатковий практичний простір.

Ремонт подібних квартир «під ключ» дозволяє максимально точно підібрати індивідуальний дизайн для кожної квартири, спираючись на інтереси і переваги людей, які будуть там жити.

Підібрати всі деталі, створити з них загальну атмосферу, продумати всі дрібниці і реалізувати все це на практиці - це та робота, коли результат радує виконавця не менше, аніж замовника.