Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами

Мідь в інтер'єрі

один з найбільш затребуваних металів в оформленні інтер'єрів
Мідний декор відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, він надає будь-якому інтер'єру благородного і статусного вигляду.

Цей метал досить простий в обробці, що дозволяє виконувати з нього як кухонні стільниці і раковини, так і найтонші ажурні мідні квіти, які стануть відмінною окрасою будь-якого дизайну.
Природний відтінок міді – червоний, але при обробці і додатковому легуванні матеріалу можна отримати метал з рожевим, золотим, жовтим і помаранчевим тонами, що дозволяє легко комбінувати його з найпоширенішими кольорами в сучасних інтер'єрах.
Вироби з міді високо цінуються за бездоганні експлуатаційні властивості матеріалу:

⚫️Високий ступінь теплопровідності дозволяє істотно збільшити кімнатну температуру повітря в холодну пору року – мідні екрани, які використовуються для оснащення радіаторів, або панелі для облицювання порталу каміна здатні створити оптимальний мікроклімат в будинку;
⚫️Бактерицидна властивість обумовлює стерильну чистоту мідних поверхонь, тому актуально використовувати характерні плити для облицювання кухонного фартуха, раковини, ванни та інші види сантехніки з цього благородного металу для облаштування ванної кімнати і кухні;

⚫️Бездоганна стійкість до корозії обумовлюється окисленням металу і появою шару патини, відмінно захищає мідну поверхню від руйнування в умовах постійного контакту з водою. Тому раковини з цього виду металу не втрачають первозданний вигляд протягом багаторічної експлуатації.