Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Комплексний ремонт
Гарантія до 5 років
Ремонт за 45 днів
Все офіційно
Акції в кожному дизайнерському проекті
До 35 осіб
працює одночасно
10 років досвіду роботи
Комплексний ремонт квартир - це повний комплекс ремонтних робіт, наприклад: машинна штукатурка стін, повна або часткова заміна інженерних комунікацій і систем, заміна вхідних і міжкімнатних дверей, при необхідності, перепланування квартири. Таку багаторівневу роботу дуже складно виконати самостійно, але і доручати окремі етапи різним підрядникам також буде недоцільно. Щоб комплексний ремонт квартир, зокрема весь комплекс заходів виконувався синхронно, потрібно скласти технічний план по кожному сектору робіт, якими займаються профільні підрозділи компанії.

Комплексний ремонт квартир під ключ

Комплексний ремонт квартир під ключ, особливо - нестандартні, і навіть найсміливіші дизайнерські рішення завжди є актуальним проявом індивідуальності і втіленням унікального інтер'єру. Тому, в першу чергу, разом з дизайнером ви опрацьовує стильову концепцію і деталі під дизайн інтер'єру. Дизайнер, в свою чергу, не тільки робить візуалізацію проекту в 3D, а й планує все так, щоб реалізація проекту була технічно грамотною і поставлені завдання були здійсненні. Комплексний ремонт квартир під ключ планується і у вигляді дизайн-проекту, який містить: 3D візуалізацію, креслення об'єкту з розгорненнями і розрізами (стіни, стелі, підлоги ...), креслення систем інженерних комунікацій, список використовуваних будівельних матеріалів. При необхідності ми можемо спільно з дизайнером пропрацювати технічну частину підготовлюваного проекту, під уникнення подальших непорозумінь.

Комплексний ремонт квартири

Комплексний ремонт квартири на наступному етапі - це узгодження з підрядником плану виконання всіх ремонтно-оздоблювальних робіт. Крім стандартних демонтажних робіт, якщо згідно з підписаним проектуом має місце перепланування, то ми також демонтуємо міжкімнатні, що не несуть перегородки, і зводимо нові. Крім оздоблювальних матеріалів, комплексний ремонт квартири також має на увазі заміну старих і монтаж додаткових інженерних систем і комунікацій.

Комплексний ремонт квартир

Вирівнювання стін виконується нами за допомогою застосування сухих гіпсових сумішей виробництва KNAUF. Вирівнювання стелі можна зробити декількома методами: штукатурка стелі сумішшю KNAUF MП-75, KNAUF MП-75L, гіпсокартонними листами або натяжними стелями. Вибір суміші для вирівнювання підлоги залежить від товщини шару стяжки, перепаду рівня, що вирівнюється. Наші фахівці в точності слідують розробленої технології KNAUF з нанесення штукатурного покриття за допомогою штукатурної станції. Виконуючи комплексний ремонт квартири, в своїй роботі ми застосовуємо інноваційні технології та сучасне обладнання.
Отримайте більше інформації на E-mail

Комплексний ремонт квартир Київ

Комплексний ремонт квартир Київ включає багато окремих видів робіт, розподілений між різними фахівцями - підрозділи майстрів працюють кожен за своїм профілем. Таким чином, всі види ремонту квартир виконуються з точною координацією і злагодженістю робочого процесу. Відзначимо ще один приємний момент: наша філія "Мир Прибирання" по завершенню ремонтно-будівельних робіт, в обов'язковому порядку виконує комплексне прибирання на Вашому об'єкті і вивозить зібране будівельне сміття. Це входить у вартість комплексного ремонту квартири.

Залежно від дизайн-проекту, в середньому, комплексний ремонт квартири в Києві на площі в 95 м.кв. займає 45 робочих днів. Зменшення або збільшення цього терміну залежить від запланованого обсягу робіт згідно з наданим проектом, також на терміни може впливати доставка ексклюзивних оздоблювальних або декоративних матеріалів, яких вимагає ремонт і обробка. Ми працюємо з проектами будь-якої складності. Ми даємо і дотримуємося гарантійні зобов'язання, виконуючи комплексний ремонт квартир. Гарантія на ремонтні роботи становить 36 місяців. Ми з радість втілимо в життя всі Ваші мрії та побажання.
Увага! Фактична вартість ремонтних робіт може не відповідати зазначеним цінами на сайті. Для точного прорахунку залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Комплексний ремонт квартир ціни

  • Комплексний ремонт квартир ціни на роботу без урахування перепланування, будівельних матеріалів, доставок, підйому матеріалів на поверх - від 1000 грн. м.кв.