Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Виготовлення сходів
Гарантія до 5 років
Ремонт за 45 днів
Все офіційно
Акції в кожному дизайнерському проекті
До 35 осіб
працює одночасно
10 років досвіду роботи
Сучасні сходи для котеджів, квартир і будинків зазвичай виготовляються з дерева різних сортів, популярним матеріалом є також сталь. Найчастіше зустрічаються комбіновані конструкції, в яких сталевий каркас обшитий дерев'яними елементами. Користуються попитом і повністю дерев'яні моделі, в яких основа, щаблі й огородження зроблені виключно з дерева. Зрідка зустрічаються бетонні конструкції з дерев'яним облицюванням.

При виборі сходів рекомендується віддавати перевагу маршовим моделям, оскільки вони набагато зручніші, практичніші і безпечніші, ніж гвинтові конструкції. У процесі підбору готового рішення сходів ви можете уважно вивчити характеристики моделей і оцінити дизайн сходів в приміщеннях. Для більшості моделей є на вибір кілька порід дерева і різні варіанти забарвлення. Незалежно від обраних матеріалів і кольору, всі сходи прослужать багато десятиліть.

Якщо ви сумніваєтеся у власних дизайнерських здібностях і не впевнені, наскільки добре будуть виглядати обрані вами сходи, Ви можете скористатися допомогою наших фахівців.

Компанія INTEB BUD спеціалізується на авторських сходових рішення і дизайн-проектах. Ми розробимо індивідуальний дизайн, який впишеться в інтер'єр.

Отримайте більше інформації на E-mail