Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Дитяча кімната
Втілення краси і ніжності
Дитяча - це приміщення нестандартне і напрочуд чудове. Від оформлення кімнати безпосередньо залежить темперамент дитини. Від комфорту дітей залежить їх інтерес до знань, настрій та розвиток.
Дитяча кімната повинна бути максимально вільною, щоб у дитини було достатньо вільного місця для ігор.
Найкращим рішенням є поділ кімнати на ігрову зону, зону відпочинку і сну, а також робочу зону.
При цьому треба враховувати багато чинників, які впливають на особливості і формують інтер'єр дитячої:
— вік дитини;
— стать дитини;
— його схильності та інтереси.
Кольорова гама в дитячій кімнаті грає важливу роль, оскільки вона є потужним засобом впливу на дітей. Його можна і треба використовувати для навчання, натхнення дитини і його гармонійного виховання.

Більшість улюблених кольорів у дітей є рожевий і голубий, жовтий і зелений.

Однак, кольорова гама залежить від вподобань самої дитини. І тут головне правило для батьків - давати дітям самостійно обирати колір та декорації, які вже викликають у них певні емоції.
Оформляючи дитячу кімнату не треба робити її надмірно яскравою та насиченою. Дитина швидко втомлюватиметься під впливом такої кольорової гамми. При цьому треба уникати надлишку темних кольорів у меблях та іграшках.

Стіни, підлогу і стелю краще всього обробити в блідо-рожевих, світло-жовтих, зеленуватих або ніжно-блакитних кольорах. При цьому меблі не мають бути нейтрального кольору.
Дуже важливі матеріали, з яких виготовлені меблі дитячої. Екологічними вважаються меблі з масиву дуба, покриті маслом або лаком. Також можна вибрати меблі з бука або сосни.

Обираючи меблі, важливо враховувати їхню безпеку. У них не повинно бути гострих кутів, металевої фурнітури, скляних вставок або виступаючих деталей. Меблі мають бути стійкими і відповідати зростанню та віку дитини. Для малюка до двох років в кімнаті буде достатнім дитяче ліжко, комод для одягу, стілець для годування і підлогове покриття. Це необхідний мінімальний набір.
Кімната для дівчинки:
Кімната для хлопчика: