Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами

Декорації над ліжком

Для створення теплої та невимушеної атмосфери
Щоб інтер'єр створював відчуття гармонії, можна використовувати різні аксесуари:
▪️ В якості оформлення можна вибрати об'ємні картинки, які за стилем ідеально підійдуть в інтер'єр спальні. Вони прекрасно підкреслять класичний і сучасний інтер'єр.
▪️ Полиці над узголів'я ліжка. Їх можна зробити як відкриті, так і організувати вбудовану конструкцію. На відкритих полицях можна зберігати книги, фотографії, статуетки та інші речі власника. Відкриті полиці виглядають сучасно і стильно доповнять інтер'єр спальні. Вбудовані полки зроблять кімнату більш функціональною, адже можна зберігати головні убори, сумки, взуття та інші невеликі речі і предмети.
▪️ Дзеркало оформити над узголів'ям - відмінне рішення. Воно надасть приміщенню незвичайний вид і візуально розширить простір. В даному випадку дзеркало над ліжком буде грати більше декоративну функцію.
▪️ Балдахін над ліжком уособлює легкість і ніжність спального місця. Такий варіант декору відмінно підходить для романтичних натур. У класичному виконанні балдахін виконаний з легкої тканини, досить часто зустрічаються балдахіни з важких тканин і використовуються як настінні і підвісні конструкції. Як правило, балдахін несе в собі більше декоративну функцію, він пом'якшує кути і робить кімнату затишною і більш комфортною. Балдахін над узголів'ям ліжка добре буде виглядати в просторих спальнях.