Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Штукатурні роботи в Києві
Штукатурні роботи є важливим етапом внутрішньої обробки. Ми виконуємо штукатурні роботи декількох видів, виходячи з вимог і технічних характеристик майбутнього приміщення. Ми рекомендуємо, яка технологія штукатурних робіт найкраще підійде. Після того, як штукатурно-малярні роботи і ряд додаткових заходів виконані, можна приступати до обклеювання шпалерами, малярних робіт і декоративної обробки поверхонь. Також ми виконуємо роботи по штукатурці фасадів будівель.

Внутрішні штукатурні роботи

Внутрішні штукатурні роботи можуть бути виконані із застосуванням гіпсових сумішей. Гіпсова штукатурка застосовується практично для всіх видів основ. Вона відрізняється більшою пластичністю, а структура не є крупно зернистою - як наприклад у цементно-піщаної суміші. Внутрішні штукатурні роботи в Києві за допомогою гіпсової штукатурки відмінно підходять для твердих основ, а також для робіт по закладенню тріщин і швів. Для кращої адгезії штукатурного складу до поверхні компанія KNAUF розробила спеціальні грунтовки. Склад гіпсових штукатурок включає - гіпс і мінеральні компоненти.

Штукатурні роботи машинного нанесення

Штукатурні роботи машинного нанесення також виконуються із застосуванням гіпсових сумішей. Для внутрішніх робіт ми застосовуємо гіпсову штукатурку KNAUF MП-75, KNAUF MП-75L, сучасне високотехнологічне обладнання і в точності дотримуємося технології KNAUF, коли виконується механізована штукатурка.

Такий комплексний підхід в роботі з якісними матеріалами дозволяє нам виконати штукатурні роботи машинного нанесення у вигляді відмінного результату - міцного і надійного покриття, і при цьому виконати роботу швидко і без недоліків.

Якщо після нанесення необхідного штукатурного шару на підставі все ж залишаються невеликі дефекти, то ми застосовуємо локально або по всій поверхні додатковий вирівнюючий склад KNAUF Мультіфініш. Це не є окремий вид робіт, який потребує додаткової вартості. Наше завдання - ідеально рівна поверхня, готова до поклейки шпалер або скловолокна. Ми працюємо на результат, не пред'являючи до вас додаткових вимог. Оцінка вартості робіт робиться до того, як ми приступили до робіт.
Отримуйте нові статті першими

Технологія штукатурних робіт

Ми поважаємо Вас, цінуємо Ваш і наш час.
Технологія штукатурних робіт механізованого нанесення полягає в ідеальному змішуванні консистенції і рівномірному її нанесенні на поверхню під тиском. Коли виконується штукатурка машинним способом, застосовуються штукатурні станції.

Така технологія штукатурних робіт дозволяє нівелювати можливість появи грудочок і неоднорідних ділянок покриття. Але подальше загладжування і затирка здійснюються вручну нашими майстрами. Загладжування виконується за допомогою зволоження поверхні спеціальною вологою губкою або повстяною теркою.

Якщо цю процедуру повторити кілька разів, то можна отримати глянцеву поверхню (як скло), але при цьому її вбираюча здатність буде втрачена. А це, в свою чергу, може викликати труднощі в подальшому наклеюванні шпалер і нанесенні інших декоративних покриттів. Ми заздалегідь уточнюємо, які штукатурно малярні роботи ви хотіли б бачити виконаними, щоб підготувати основу відповідно до технічних вимог проекту.

Виконання штукатурних робіт: цементно-вапняні суміші

Виконання штукатурних робіт також здійснюється із застосуванням цементно-вапняних сумішей. Такі склади дещо поступаються за своїми якостями сучасним гіпсовим складам, але все-таки їх застосування не виключено, оскільки в деяких випадках внутрішня штукатурка стін саме з цією технологією є найбільш доцільною. Виконання штукатурних робіт за допомогою такого матеріалу є ідеальним регулятором вологості в приміщеннях, тому штукатурні роботи із застосуванням цементно-вапняних сумішей є відмінним рішенням для приміщень з підвищеною вологістю.

Ця технологія штукатурних робіт здійснюється з замішуванням складу механізованим способом, а ось його нанесення на основу - це ручна робота. Поверхні, оброблені цементно-вапняним розчином, також відрізняються високою механічною міцністю. Відзначимо, що в цементно-вапняних складах функцію пластифікатора бере на себе вапно.

Виконання штукатурних робіт, в яких замість цементно-вапняної штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт можна застосовувати цементно-перлітову штукатурку для машинного нанесення KNAUF МП-ляйхт, також дає відмінний результат. Це більш сучасна технологія штукатурних робіт.

Штукатурні роботи - Київ

Штукатурні роботи - Київ - один з основних профілів нашої компанії. Як бачите, перш ніж виконувати штукатурні роботи в Києві, потрібно чітко визначити стан поверхні і підбирати той вид штукатурки, який буде найбільш доцільний з точки зору подальших малярних робіт і експлуатаційних навантажень приміщення.

Ми працюємо з якісними матеріалами виробництва KNAUF, застосовуючи сучасне обладнання і матеріали високої якості. Якщо технологія штукатурних робіт дотримана ретельно, то застосування сучасного обладнання та матеріалів, перевірених часом, в комплексі з досвідом наших майстрів, дозволяє нам бути професіоналами в цьому напрямку.

У разі виникнення будь-яких сумнівів або форс-мажорів ми не виправдовуємося перед вами і не проводимо експериментів на Вашому об'єкті, ми просто викликаємо технолога KNAUF, який консультує наших майстрів і підказує, як працювати з тою чи іншою основою і продовжити виконання штукатурних робіт.

Штукатурні роботи - ціни

  • Штукатурка стін, ціна залежить від метражу виконуваних робіт (машинне нанесення) - від 135 грн. м.кв.
  • Штукатурка стелі, ціна залежить від метражу виконуваних робіт (машинне нанесення) - від 220 грн. м.кв.
  • Штукатурка стін цементно-вапняним розчином (наноситися в ручну) - від 150 грн. м.кв.
  • Штукатурка стін гіпсовою сумішшю KNAUF MП-75, витрата суміші 15 кг. на 1 м.кв. - 240 грн. м.кв.
  • Штукатурка стелі гіпсовою сумішшю KNAUF MП-75, витрата суміші 15 кг. на 1 м.кв. - 325 грн. м.кв.

    У вартість штукатурних робіт включені: Грунтовка стін, пристрій сітки, установка маяків і кутів для мокрої штукатурки, нанесення і загладжування штукатурної суміші МП-75.
    У вартість штукатурних робіт включаючи матеріали включені: Комплекс необхідних робіт, штукатурна суміш МП-75, потрібна по типу і специфікації грунтовка, маяки, сітка на кути і переходи, доставка по Києву.