Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами

Ремонт офісів

Ремонт офісів характеризується рядом вимог, які обумовлені цільовим призначенням приміщення. Стиль і функціональність є ключовими акцентами, на які варто орієнтуватися в першу чергу. При цьому функціональність і ергономіка приміщень спрямована на комфорт і зручність для людей, які знаходяться в приміщенні. Ремонт офісів - аналогічний ремонту квартир - може бути косметичним або капітальним. Відповідно, обсяги і складність робіт визначаються виходячи з цього ж критерію.

Оздоблення і ремонт офісів

Оздоблення і ремонт офісів характеризується дотриманням єдиної стильової концепції в оформленні інтер'єру. Але при цьому розробка дизайн-проекту повинна бути грамотною. Який би стиль під дизайн інтер'єру ви не вибрали, він повинен відповідати напрямку діяльності вашої компанії, і при цьому кожне робоче місце повинно бути зручним і функціональним. Дуже важливо використовувати простір раціонально, особливо, якщо обробка і ремонт офісів стосуються зонування і розстановки меблів. Для робочих областей рекомендуються стримані кольори. Важливим є питання пристрою звукоізоляції.

Косметичний ремонт офісів

Косметичний ремонт офісів традиційно виконується в орендованих приміщеннях. Ми виконуємо якісну обробку стін. Для вирівнювання підстав виконується штукатурка машинного нанесення KNAUF. Після нанесення штукатурного складу підстави переходимо до малярних робіт, які передбачають будь-який косметичний ремонт офісів. Як правило, ми рекомендуємо використовувати малярний стеклохолст, але якщо дизайн-проект орієнтований на ексклюзивне оформлення, то наші художники виконують декоративну штукатурку у вигляді марсельського воску, вигострять й інші види. Таке декоративне покриття відрізняється вишуканістю і стриманістю. Це ідеальним чином завершить як сучасний, так і більш строгий стиль в оформленні.

Крім обробки стін, косметичний ремонт офісів включає стяжку і вирівнювання підлоги, монтаж натяжних або підвісних стель. Не зайвим буде і замінити двері, оскільки саме двері в офіс - це одна з ключових складових іміджу компанії. Підлогове покриття також має бути підібрано грамотно. По-перше, ми враховуємо його практичність: наскільки зручно буде часто його чистити. Відповідність загальної стильової концепції і якості теж є визначальними факторами, на які потрібно орієнтуватися, виконуючи косметичний ремонт офісів під ключ.

Отримуйте нові статті першими

Капітальний ремонт офісів

Ми поважаємо Вас, цінуємо Ваш і наш час.
Капітальний ремонт офісів передбачає складання проекту на чималий обсяг робіт. Як правило, це перепланування приміщень, електромонтажні роботи та часткова або повна заміна комунікацій, вирівнювання поверхні стін і підлоги по рівню, установка натяжних стель. Залежно від дизайну, це можуть бути і багаторівневі конструкції. Питання функціональності дизайну також залишається одним з ключових. Капітальний ремонт офісів включає і комплекс додаткових робіт.

Наприклад, важливим є те, щоб санвузли були в ідеальному стані. Система кондиціонування повинна працювати без збоїв і не заважати ні співробітникам, ні клієнтам. Виконуючи капітальний ремонт офісів під ключ, в оформленні інтер'єру ми ретельно підбираємо фурнітуру, оскільки саме такі на перший погляд непомітні деталі потрапляють у фокус уваги. Ми виконуємо ремонтні роботи, в точності реалізуючи узгоджений проект.

Ремонт офісів Київ

Ремонт офісів Київ ми виконуємо згідно з обумовленими термінами. Важливо те, що ми працюємо швидко. Якщо потрібно, то бригади майстрів можуть працювати в кілька змін. Ми розуміємо, наскільки важливо не втрачати час, тому що ми відповідальні не тільки за повноцінне функціонування своєї компанії, але також і за співробітників, які через проведення ремонтних робіт можуть перебувати у вимушених відпустках.