Оставьте свои контакты и мы свяжемся с вами
Ремонт котеджів
Ремонт котеджів, так само як і ремонт квартир, може бути капітальним або косметичним. Але навіть косметичний ремонт котеджів є процесом складним і трудомістким. Говорячи про ремонтні роботи, які можуть бути зроблені щодо котеджів, відзначимо, що навіть зміна дизайну або стилю інтер'єру потребують участі професіоналів. Варто підкреслити, що ремонт з хорошим підрядником пройде швидко і без зайвих тимчасових й фінансових витрат.

Косметичний ремонт котеджів під ключ

Косметичний ремонт котеджів під ключ може включати такі види робіт, як малярні роботи, зокрема - фарбування поверхонь, зовнішніх або внутрішніх. Також можливо буде потрібно заміна підлогового покриття. Може виникнути потреба і в заміні дверей або вікон. Оздоблення і ремонт котеджів можуть включати малярні роботи, які також проводяться самостійно в разі потреби. Наприклад, потрібно виконати зовнішню обробку сучасними матеріалами, такими як вініловий сайдинг, утеплення фасаду з подальшим фарбуванням, ремонт покрівлі котеджу.

Облицювання котеджу цеглою може бути виконана окремо від інших ремонтних робіт. Крім того, якщо Ви вирішили повністю поміняти дизайн або стильову концепцію інтер'єру, не змінюючи планування в будинку, то такий вид робіт також можна класифікувати як косметичний ремонт котеджів під ключ.

Капітальний ремонт котеджів

Капітальний ремонт котеджів - це вже набагато складніше завдання. Оскільки можливий ремонт в області фундаменту або цоколя (нарощування). Також можлива добудова ще одного поверху, що потягне за собою і демонтаж, і ремонт покрівлі котеджу. Комплексний ремонт котеджів включає ще один вид досить трудомістких робіт - це повна заміна комунікацій (водопостачання, опалювальна система). Не слід забувати і всім нам знайоме перепланування.

Оскільки існують котеджні селища, в яких компанія-забудовник будує котеджі за «проектом-близнюком» - коли окремі будинки мають проект одного типу - з різницею лише в класі (наприклад, економ, бізнес клас або еліт). Таким чином, якщо Ви купуєте котедж, в розробці проекту якого ви не приймаєте безпосередньої участі, питання перепланування та капітальний ремонт котеджів все ж має місце бути.
Отримуйте нові статті першими

Ремонт котеджів Київ

Ми поважаємо Вас, цінуємо Ваш і наш час.
Ремонт котеджів Київ ми виконуємо, застосовуючи сучасне обладнання і матеріали. Крім того, наші дизайнери та архітектори з радістю допоможуть Вам розробити дизайн інтер'єру або виправити вже існуючий дизайн-проект. Як правило, ремонт заміських котеджів передбачає, що будинок знаходиться за межею міста в різних ступенях віддаленості.

Найчастіше будівельні або оздоблювальні матеріали можуть бути габаритними, або знадобиться будівельна техніка для виконання специфічних видів робіт. Наша компанія не тільки здійснює безпосередньо ремонт котеджів під ключ, але також і надає свою техніку, необхідну для проведення робіт або транспортування матеріалів, а також - в нашій компетенції - прибирання котеджів після ремонту. Таким чином, Вам не потрібно буде шукати того, хто зможе вирішити всі проблеми з транспортом, спецтехнікою та будівельним обладнанням.