Стелі з гіпсокартону

Стелі з гіпсокартону – це вже не нове, але як і раніше актуальне рішення нестандартного оформлення інтер’єру і організації простору приміщення. Крім того, монтаж стелі з гіпсокартону дозволяє приховати багато дефектів базової стелі, не вдаючись при цьому до складних і трудомістких ремонтних робіт, які затягуються на тривалий час. Також відзначимо, що гіпсокартон є екологічно безпечним матеріалом, тому застосувати його можна навіть в дитячій кімнаті.

Монтаж стель з гіпсокартону

Монтаж стель з гіпсокартону – це досить простий і швидкий процес, на трудомісткість якого впливає тільки безпосередньо ваш проект. Підвісні стелі з гіпсокартону також можуть вплинути на технічні характеристики приміщення, виходячи з умов його експлуатації. Наприклад, до кожного приміщення існують різні вимоги. Виходячи з цих даних, можна визначити, який тип гіпсокартонних листів необхідно застосувати для того, щоб змонтувати стелю.

 • Якщо в приміщенні дотримується звичайний рівень вологості – як правило, це кімнати та спальні в житлових будинках, а також офісні приміщення – то найкраще застосовувати звичайний гіпсокартонний лист.
 • Якщо експлуатація приміщення передбачає підвищені вимоги до пожежної безпеки, то існує гіпсокартонний лист вогнестійкий (ГКЛО). Гіпсокартонні роботи в Києві застосовують такий матеріал як в конструкції стелі, так і в системі вогнезахисної ізоляції будівлі.
 • Комбінований гіпсокартонний лист (ГКЛВО) характеризується високими показниками не тільки вогнестійкості, а й гідроізоляції.
 • Існують також гіпсокартонні листи спеціального призначення – це можуть бути абсолютно негорючі матеріали, або ГКЛ з підвищеними шумоізоляційними властивостями.
 • Найбільш дорогий варіант – це арочний гіпсокартон, який застосовується для створення конструкцій криволінійного типу, наприклад, це фігурні стелі з гіпсокартону, які створюють оригінальний дизайн інтер’єру. Арочний гіпсокартон відноситься до класу гнучкого гіпсокартону. Застосування такого матеріалу не передбачає утворення тріщин, або деформування заданої геометрії конструкцій. Арочний гіпсокартон представлений у вигляді гіпсової маси, армованої папером у два шари. Товщина його складає близько 6 мм. При мінімальній товщині можна згинати листи сухим способом – без застосування вологи та інших механічних впливів. При такому способі можна досить швидко встановлювати різні фігурні конструкції. Не рекомендується змочувати арочний гіпсокартон для надання йому потрібної форми. Але ми застосовуємо арочний гіпсокартон виробництва KNAUF. Формувати його можна як сухим, так і мокрим способом. При цьому радіус при сухому вигині потрібно скласти близько 1000 мм, а при мокрому вигині – від 300 мм.
 • дизайн стель з гіпсокартону особлвості конструкції

  гіпсокартон
  Дизайн стель з гіпсокартону може бути простою і складною конструкцією. Проста конструкція передбачає монтаж однієї видимої площини, або рівня. Якщо рівнів два або більше – це вже фігурна, або багаторівнева стеля. Найбільш традиційний варіант складних конструкцій – це дворівневі натяжні стелі. Монтаж стелі з гіпсокартону дозволяє каркас монтувати на різних підставах. Якщо мова йде про дерев’яну основу, то застосовують саморізи. А для цегельних, бетонних та інших основ використовують дюбель-цвяхи.

  Металевий профіль кріпиться до основи за допомогою П-подібних підвісів і профілю UD-27. Також в металоконструкції застосовують прямий з’єднувач і з’єднувач виду краб. Для того, щоб витримати точність виставлених профілів, застосовуються спеціальні рівні. Ми застосовуємо лазерний рівень BOSCH GLL 3-80 P, який дозволяє звести до мінімуму похибки професійні рівні KAPRO.

  Дизайн стель з гіпсокартону: геометрія простору

  Дизайн стель з гіпсокартону здатний змінити навіть геометрію простору невеликої кімнати за допомогою зонування верхньої області приміщення на різні рівні. Такі види ремонту квартир не уявляють особливих складнощів для професіоналів.

  Можливий монтаж стелі з гіпсокартону з асиметричною конструкцією, або локальним сегментом фігурної стелі – наприклад, як дворівневі стелі з гіпсокартону з різними формами. У комплексі з нестандартними концепціями освітлення можна змінити внутрішній простір кімнати, не зводячи перегородок. Для цього дуже підходить стеля з гіпсокартону з підсвічуванням.

  Стелі гіпсокартону у Києві

  Якщо Ви ще точно не знаєте, яким буде дизайн стель з гіпсокартону або конструкція вашої стелі, або просто є незавершені моменти в ескізах, то ми надаємо можливість співпраці з кращими архітекторами і дизайнерами.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.