Натяжні стелі зоряне небо Київ

Зоряне небо – це один з найбільш нестандартних видів натяжних стель. Це стосується як його конструкції, так і оригінального дизайнерського рішення, яке не потребує додаткових декоративних елементів. Сьогодні сучасні ремонтно-будівельні технології дозволяють створити практично будь-яку конструкцію і дизайн стелі, дотримуючись при цьому того чи іншого стилю. 


Але при цьому, хоч би якою була геометрія стелі і її архітектурна конструкція – тільки одна технологія дозволяє створити «живу стелю». Це – натяжна стеля Зоряне небо. При цьому її втсановлення не буде обмежене ні певними стильовими рамками, ні площею і формою вашого приміщення.

натяжна стеля зоряне небо: конструкція

Натяжна стеля Зоряне небо представляє собою те, що ми припускаємо, почувши її назву. Це імітація зоряного неба, «зірки» якого можуть бути статичними, мерехтливими, або ж представленими у вигляді цілих галактик, або навіть літаючих комет і метеоритів. Як це все виходить? Конструкція, якою характеризується стеля Зоряне небо, є досить не простою. Перш ніж зробити монтаж натяжної стелі зоряне небо (ПВХ плівку), робиться спеціальний додатковий каркас. Більш спрощені конструкції можна виконати і без нього. На відведені точки будуть виведені закінчення джерел світла, а потім проводиться натяжка додаткового полотна, за якою буде захована система освітлення. Монтаж натяжної стелі Зоряне небо передбачає застосування фактури полотна будь-якого типу: непрозора матова, глянцева, сатинова або текстиль.

натяжні стелі зоряне небо

Натяжні стелі Зоряне небо для виконання візуальної динаміки можуть бути оснащені спеціальними світлофільтрами, які задають ефект мерехтіння. А щоб імітувати метеоритний дощ, установка натяжних стель виконується наступним чином: кінці всіх оптоволоконних ниток будуть виведені назовні додаткового полотна на відстані 10-15 см, а то і більше – відповідно до варіанту замовника або дизайнера. Таким чином, натяжна стеля Зоряне небо відтворює ефект падаючих зірок, а також візуалізацію їх траєкторії.

Дизайнери рекомендують ще більше перетворити такий варіант, коли застосовується пвх плівка для натяжних стель з глянцевою поверхнею. Таким чином, вийде дзеркальне відображення, завдяки якому натяжна стеля Зоряне небо знаходить візуальний ефект тривимірного простору. Говорячи простими словами, створюється враження, ніби в кімнаті зовсім відсутня стеля, а над головою – по-справжньому зоряне небо, межі якого відсутні.

натяжна стеля зоряне небо: застосування

Таким чином, не потрібно залишати на ніч світильник або приходити до нього ночами від того, що він боїться заснути. Особливо, маленьким фантазерам подобається слухати казки в такій атмосфері. Дещо протилежна сторона медалі – це стеля Зоряне небо в нічних клубах або інших розважальних закладах такого типу. 


Динаміка від різних звукових ефектів буде ідеально доповнена різними світловими ефектами, серед яких натяжна стеля Зоряне небо буде виглядати дуже виграшно. Також такі системи актуально встановлювати в ресторанах, які орієнтовані на романтичну вечерю для закоханих. Ще натяжні стелі такого типу встановлюють в домашніх кінотеатрах.

Натяжні стелі Зоряне небо Київ можуть бути найрізноманітнішими. Залежно від того, наскільки світлові прилади, які відтворюють ефект зоряного неба, будуть основним джерелом світла в приміщенні – підбирають їх потужність. Існують лампові і світлодіодні світлогенератори, які розраховані на різні потужності лампочок, а також на різну площу простору. Адже можна зробити такі натяжні стелі в Києві в вигляді «зоряного неба», а можна покрити зірками тільки один або кілька фрагментів стелі (окремих ділянок).

Але все це узгоджується з Вами в індивідуальному порядку. Натяжні стелі Зоряне небо складно описати, виходячи з певної стандартної схеми, оскільки варіацій їх виконання рівно стільки, скільки ви придумаєте. Компанія «INTEB BUD» реалізує будь-які Ваші ідеї, оскільки в таких проектах важлива індивідуальна робота з усіма нюансами.

натяжні стелі: зоряне небо: ціна

Натяжні стелі Зоряне небо ціна на кожен проект робіт складається індивідуально, а потім узгоджується вартість. Це ж стосується і витратних матеріалів: вартість оптичного волокна і кабелю розраховується індивідуально в процесі розробки проекту і складання планів робіт. Для справжніх цінителів зірок, компанія INTEB реалізує досить популярний варіант: натяжна стеля Зоряне небо з виділенням найбільш яскравих зірок на вашому небі кришталевими розсіювачами Swarovski. Для таких світлорозсіювачів встановлюють генератор з більшою потужністю (близько 42Вт). Ці розсіювачі, як правило, представлені в одному кольорі – в білому.

Також відзначимо, що для них не передбачено ефект мерехтіння, оскільки кришталь має унікальне огранювання, завдяки якому можна побачити відблиск у вигляді променів світла різних кольорів. Для того щоб вийшов найбільш чіткий і барвистий відблиск світла на стелі для зоряного неба з зірками Swarovski, фахівці компанії «INTEB» рекомендують встановлювати сатинове волокно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *