Скандинавський стиль інтер'єру

скандинавський стиль ремонту

Скандинавський стиль інтер'єру один з найкращих стилів сучасності

Скандинавський стиль – це поєднання краси з легкістю, комфортністю та натуральністю. Він створює відчуття домашньої теплоти та підкреслює індивідуальність .

Простота – це одна із головних рис, яка йому притаманна. В ньому немає нічого зайвого, всі необхідні речі завжди знаходяться під рукою. Світлі та пастельні тони являються його найбільшою особливістю. І переважають в ньому такі кольори як білий, бежевий і сірий.Однак повноцінний образ створюють саме яскраві акценти, які є характерними для цього стилю. Зазвичай це яскраві картини, подушки, крісла, декор.

Цьому стилю притаманна і натуральність. Проявляється вона найчастіше в матеріалах, зроблених з дерева, яке розміщують де-завгодно: на стіні, на підлозі і навіть на стелі. 

Все залежить від смаку та бажань господаря. Ще одним важливим елементом є вікна, які мають бути максимально пустими, щоб впускати побільше сонячних променів. Саме таке яскраве наповнення світла створює в кімнаті домашній затишок.

Використовують цей скандинавський стиль люди, які цінують комфорт та практичність. На їхню думку, в такому домі легко дихається, відчувається свіжість та завжди царює насичена енергія, якою заряджаються. А ще цей стиль підкреслює індивідуальність і смак господаря.

Leave a Reply

Your email address will not be published.