Кораловий колір в інтер'єрі

Яскравий та життєрадісний колір що робить інтер'єр енергійним

Компанія Pantone оголосила кольором року «живий корал» – і не прогадала, бо цей колір дійсно є домінантним відтінком.

Коралловый цвет

Особливості коралового кольору:

• Наближає об’єкти. Стіни, пофарбовані у кораловий, будуть здаватися ближчими – приміщення стане візуально менше.
• Випромінює тепло. Його потрібно використовувати акуратно, так як його надлишок, особливо яскравих відтінків, може тиснути на відвідувача, викликаючи дискомфорт.
• Любить дрібниці. Суцільне коралове полотно стін буде нав’язливим. Виграшно виглядає кораловий в дрібних деталях – візерунках, меблів, аксесуарах. Він слугує доповненням образності в кімнаті.

коралловый цвет
• Неоднозначність. Відтінок коралового може змінюватися в залежності від особливостей освітлення і супутніх квітів. В певних умовах кораловий може здаватися червоним, а при іншому типі освітлення цей же колір стане практично рожевим.
• Акценти. Найкраще коралові колірні композиції виглядають в акцентах. Колір сам по собі помітний, виділяється одразу. Саме тому він слугує для оздоблення кімнати у таких меблях, як диван у вітальні, комод в спальні;, секретер в кабінеті.

дизайн квартиры

Кораловий колір являє собою суміш трьох кольорів: червоного, помаранчевого і рожевого. Він, які і всім кольорам, має відтінки:

• рожево-кораловий;
• світло-кораловий;
• червоний кораловий;
• яскравий кораловий;
• темно-кораловий.

ремонт квартир Киев
Особливості коралового кольору:

▪️Наближає об’єкти. Стіни, пофарбовані у кораловий, будуть здаватися ближчими – приміщення стане візуально менше.
▪️Випромінює тепло. Його потрібно
використовувати акуратно, так як його надлишок, особливо яскравих відтінків, може тиснути на відвідувача, викликаючи дискомфорт.
▪️Любить дрібниці. Виграшно виглядає кораловий в дрібних деталях – візерунках, меблів, аксесуарах. Він слугує доповненням образності в кімнаті.
▪️Неоднозначність. Відтінок коралового може змінюватися в залежності від особливостей освітлення і супутніх квітів.
▪️Акценти. Найкраще коралові колірні композиції виглядають в акцентах. Колір сам по собі помітний, виділяється одразу. Саме тому він слугує для оздоблення кімнати у таких меблях, як диван у вітальні, комод в спальні, секретер в кабінеті.

ремонт квартир

Найкращі поєднання коралового з іншими кольорами:

◾️Кораловий з білим
Білий колір помітно спрощує елітні коралові відтінки. Для вітальні чи спальні краще використовувати варіації білого – кремового, вершкового або шампань. Ці кольори з кораловим створюють неймовірно теплий та м’який, затишний інтер’єр.

◾️Кораловий з нютовим
Тут треба ретельно підібрати нютовий до коралового. У цьому випадку кораловий повинен бути яскравим, щоб ефектно виділятися.

◾️Кораловий з салатовим
Салатовий колір не повинен бути зухвало-кислотним. Ніжні відтінки салатового будуть прекрасно гармоніювати з кораловим, такі поєднання рекомендовані для оформлення дитячих кімнат.

◾️Кораловий з жовтим
Додавши до коралового всього кілька жовтих або золотистих елементів, ви зробите приміщення більш солідним, енергійним та впевненим.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *