РЕМОНТ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ В КИЄВІ

ремонт дитячої кімнати Київ

Втілення краси і ніжності

Дитяча – це приміщення нестандартне і дивно прекрасне. Від оформлення кімнати безпосередньо залежить темперамент дитини. Від комфорту дітей залежить їх інтерес до знань, настрій і розвиток.

При цьому треба враховувати багато факторів, які впливають на особливості й формують інтер’єр дитячої:

– вік дитини;

– стать дитини;

– його схильності та інтереси.

Колірна гамма в дитячій кімнаті грає важливу роль, оскільки вона є потужним засобом впливу на дітей. Його можна і потрібно використовувати для навчання, натхнення дитини і його гармонійного виховання.

Більшість улюблених квітів у дітей є рожевий і блакитний, жовтий і зелений.

Однак, колірна гамма залежить від уподобань самої дитини. І тут головне правило для батьків – давати дітям самостійно вибирати колір і декорації, які вже викликають у них певні емоції.

Оформляючи дитячу кімнату не треба робити її надмірно яскравою і насиченою. Дитина швидко втомлюватися під впливом такої колірної гами. При цьому треба уникати надлишку темних кольорів в меблів і іграшках.

Стіни, підлога і стеля найкраще обробити в блідо-рожевих, світло-жовтих, зелених або ніжно-блакитних кольорах. При цьому меблі не повинні бути нейтрального кольору.

Дуже важливі матеріали, з яких виготовлені меблі дитячої. Екологічними вважаються меблі з масиву дуба, покриті маслом або лаком. Також можна вибрати меблі з бука або сосни.

Вибираючи меблі, важливо враховувати їх безпеку. У них не повинно бути гострих кутів, металевої фурнітури, скляних вставок або виступаючих деталей. Меблі повинні бути стійкими і відповідати зросту і віку дитини. Для малюка до двох років в кімнаті буде досить дитяче ліжко, комод для одягу, стілець для годування і підлогове покриття. Це необхідний мінімальний набір..

КІМНАТА ДЛЯ Дівчинки:

детская комната ремонт Киев
детская комната ремонт Киев

Кімната для хлопчика:

комната для мальчика в Киеве
комната мальчика киев ремонт

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *